Zamień faktury na gotówkę w 2h
Nie musisz czekać na termin płatności faktury

Usługi

Rozumiemy mniejszy biznes, bo sami wywodzimy się z niewielkiej lokalnej, polskiej firmy.
Posiadamy w swojej ofercie wiele różnorodnych usług finansowych dedykowanych dla mikro i MSP, które powstały w wyniku 20-letniej współpracy z naszymi Klientami.

Na podstawie ich opinii udało nam się stworzyć unikalny zestaw wartości oferowany w naszych rozwiązaniach finansowych.
Zobowiązujemy się iż nadal będziemy aktywnie słuchać naszych Klientów, stale rozwijać naszą ofertę, aby wspólnie z nami mogli skutecznie realizować swoje biznesowe cele.

Na podstronach naszego serwisu spotkają się Państwo z takimi zagadnieniami jak: faktoring odwrotny, faktoring z regresem, windykacja, giełda wierzytelności, sprzedaż wierzytelności, wykup wierzytelności, zakup wierzytelności, sprzedaż długów. Zapraszamy do uważnej lektury i kontaktu poprzez czat, e-mail, telefon. Usługi finansowe Tarnowskie Góry, Katowice, Warszawa i cała Polska.

Pragma zadba o Twoją harmonię finansową

Wreszcie możemy oficjalnie się pochwalić. Intensywne prace naszego zespołu online zaowocowały wdrożeniem nowych produktów dostępnych z poziomu komputera czy telefonu gdziekolwiek jesteście. Oferta skierowana jest do mniejszych przedsiębiorców, a także naszych partnerów, którzy kooperują z MSP. Teraz nasi Klienci mogą zawnioskować online, przy minimum formalności, o finansowanie do 250 tys. zł, a decyzję otrzymają w 2 godziny. Współpraca może mieć...
18 września 2017
Pragma Inkaso została wyróżniona w XI edycji rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce - Gepardów Biznesu 2016, spośród 70 tysięcy polskich firm wykazując 194,8 % wzrost dynamiki wartości rynkowej od marca 2015 do marca 2016 r. (więcej…)
25 lipca 2017
Według danych opublikowanych przez Polski Związek Faktoringu Pragma Faktoring zanotowała 30% wzrost wartości obrotów faktoringowych w 2 kwartale 2017 r. w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej, co plasuje ją na 3 miejscu pod względem dynamiki wzrostu obrotów wśród 22 członków Związku.
20 lipca 2017
Z przyjemnością informujemy, iż wdrożyliśmy i stosujemy w Pragmie Inkaso, system zarządzania jakością w zakresie ISO 9001:2015 w zakresie windykacji wierzytelności hipotecznych, przedsiębiorstw, inwestycji i zarządzania portfelami NPL.  
29 czerwca 2017
Fundusz Bonus Wierzytelności 3 Pragma Inkaso Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zarządzany przez Pragma Inkaso, nabył od banku z siedzibą w Polsce portfel wierzytelności biznesowych zabezpieczonych hipotecznie o wartości nominalnej 73,8 mln zł. (więcej…)
22 czerwca 2017
Pragma Faktoring znalazła się w rankingu najlepszych firm faktoringowych 2016 roku. (więcej…)
19 kwietnia 2017
"Niestety szybko okazało się, że systemy firm leasingowych oraz ich procedury są zbyt skostniałe, żeby się zintegrować z LeaseLinkiem. Dlatego fintech postanowił sam stać się leasingodawcą. Ale do tego potrzebował gotówki. Już w kwietniu ubiegłego roku podpisał umowę inwestycyjną z Pragmą Faktoring. (…) LeaseLink, między innymi dzięki dopływowi gotówki, zaczął się bardzo szybko rozwijać. — Dzięki linii kredytowej nie ma...
13 kwietnia 2017
Wreszcie możemy się z Wami podzielić nowiną! Spółka LeaseLink (zobacz) należąca do Grupy Pragma rozpoczęła oficjalnie współpracę 1 kwietnia 2017 roku z Raiffeisen Polbank, który włączył do portfolio produktów oferowanych swoim Klientom leasing, jako formę płatności za zakupy realizowaną przez LeaseLink. (więcej…)
3 kwietnia 2017