Sfinansuj Fakturę Kosztową
Faktoring zakupowy skierowany jest dla przedsiębiorców, którzy chcą sfinansować swoje faktury kosztowe

Faktoring Odwrotny

PragmaGO przygotowała dla mikro, małych i średnich firm usługę finansowania zakupów, dostępną w pełni online. Złóż wniosek wtedy, gdy masz czas, żeby wybrać towar, którego potrzebujesz. Daj nam znać, w co chcesz zainwestować wypełniając wniosek na naszej stronie, a my w ciągu 2 godzin zapłacimy za zakup Twojemu dostawcy. Wszystko bez wychodzenia z domu. Wypełnienie wniosku zajmie Ci kilka minut.

Dla bieżącej realizacji strategii firmy. Aby wcielić w życie genialny pomysł lub dobrze zainwestować. By szybko się rozwijać i łapać niepowtarzalne szanse rynkowe. Każda firma ma swoje indywidualne potrzeby, a każdą z potrzeb uzasadniają ważne, subiektywne interesy. Aby je zrealizować, czasami potrzebujesz dodatkowych pieniędzy. Finansowanie zewnętrzne pozwala szeroko rozłożyć skrzydła.

Jako mała lub średnia firma napotykasz na trudności w uzyskaniu kredytu w banku? Nie możesz czekać w szybko zmieniającym się otoczeniu gospodarczym? Szukasz korzystnej oferty finansowania? Pragma przedstawia alternatywne źródło pożyczek w modelu B2B. Bez długiego czekania, na uczciwych zasadach i bezpiecznie. Uzupełnij zasoby kapitałowe i zrealizuje swoje cele biznesowe. Skoro już wiesz, jak wykorzystasz uzyskane pieniądze, dowiedz się teraz, jaką propozycję przygotowaliśmy dla Twojej firmy.

Pragma – zaufane źródło finansowego wsparcia.

Brak gotówki ogranicza Twój rozwój? PragmaGO oferuje rozwiązanie, które pozwoli rozwijać się nawet najmniejszym firmom. Wskaż preferowaną przez Ciebie liczbę rat na spłatę, zatwierdź ofertę, którą dla Ciebie przygotujemy i gotowe! PragmaGO w tym momencie płaci za Twoje zakupy.

Infolinia PragmaGO: 801 020 121

Twoje korzyści z limitu zakupowego

Jak wygląda proces online faktoringu odwrotnego?

Wniosek online
Wniosek online

Prosty formularz wypełniasz online, z dowolnego urządzenia. Podczas pierwszej transakcji sprawdzimy Twoją tożsamość i poprosimy o wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. W kolejnych wystarczy już tylko złożenie wniosku.

 

Weryfikacja
Weryfikacja

Weryfikacja następuje automatycznie, dzięki czemu oszczędzasz czas. Odpowiedź otrzymujesz w ciągu 2 godzin.

Akceptacja
Akceptacja

Przedstawiamy Ci warunki, które możesz zaakceptować kodem SMS.

Realizacja
Realizacja

Następuje płatność za fakturę, a Ty spłacasz swoje zobowiązanie w ustalonych wcześniej ratach.

Potrzebujesz środków na zakupy firmowe? Sprawdź wysokość raty.


Wartość zakupu

0 PLN

PLN

PLN

Liczba rat

Koszt raty

od 0 PLN miesięcznie
Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 100 tys. zł lub 25 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.

Musisz czekać na termin płatności faktury?
Zamień fakturę na gotówkę nawet w 2h całkowicie online
Potrzebujesz stałego finansowania?
Faktoring online od 2h gdziekolwiek jesteś
Zalegasz z płatnościami?
Zwróć się do Pragmy o spłatę w Twoim imieniu do wierzyciela i rozłożenie na raty