Zamień fakturę na gotówkę
Nie czekaj na termin płatności faktury. Zwiększyliśmy limity do 250 tys. zł!

Finansowanie Faktur

Zdarza się, że potrzebujesz szybko gotówki, ale nie chcesz się wiązać stałą umową i kosztami? Masz wielu klientów, realizujesz pojedyncze zlecenia? Oczekują oni od Ciebie sprzedaży na termin? Zanim zrealizujesz zamówienie, musisz kupić towar z własnych środków? Załóż bezpłatnie konto w Pragma i korzystaj wtedy, kiedy potrzebna Ci gotówka. Żadnych stałych kosztów czy dodatkowych opłat. Zamienisz fakturę na gotówkę w 2h do 50 tysięcy, a w 24h do 250 tysięcy, ponieważ ostatnio zwiększyliśmy limity finansowania dla naszych klientów!

Szybkie finansowanie faktur (Nanofaktoring w PragmaGO) jest dostępne dla Ciebie 24/7. Wystarczy, że prześlesz nam fakturę online i w ciągu 2 godzin możesz mieć gotówkę na koncie lub 24 w przypadku kwoty wyższej od 50 tysięcy złotych. Zanim złożysz nam ostateczną dyspozycję, poinformujemy Cię, jaki będzie całkowity koszt co do złotówki. Wszystko czytelne i dostępne na wyciągnięcie ręki nawet dla najmniejszych firm.

Proces finansowania faktur

Chcesz sprzedać nam nieprzeterminowaną fakturę i cieszyć się szybkim przelewem na konto firmowe?

Uruchomienie finansowania dla Twojej firmy wymaga przekazania danych niezbędnych do zweryfikowania Ciebie i Twojego kontrahenta. Wypełnienie wszystkich pól formularza nie powinno zająć Ci więcej niż 5 minut. Pamiętaj jedynie, by wcześniej przygotować sobie zdjęcie lub skan zgłaszanej faktury oraz potwierdzenia dostawy lub wykonania usługi. W celu weryfikacji poprosimy Cię o wykonanie przelewu – koniecznie z konta firmowego – w wysokości 1 zł. Zwrócimy Ci tę kwotę natychmiast po weryfikacji wniosku.

To jednorazowy, prosty i intuicyjny proces. Kolejne faktury będziesz zgłaszał już w sposób uproszczony.

Szybki faktoring

Szybkim faktoringiem nazywamy finansowanie faktur nieprzeterminowanych (przed terminem płatności) w oparciu o wypełniony przez klienta wniosek online.

Korzystając z „Szybkiego Faktoringu” Klient nie wiąże się z nami długofalową umową. Umowa dotyczy pojedynczych, wskazanych przez klienta wierzytelności.

W założeniu usługa dedykowana transakcjom jednorazowym, nawet o bardzo niskim nominale, na odbiorców nie powtarzających się. Kwoty do 50 tys. staramy się finansować w 2 godziny, natomiast do 250 tys. w 24 godziny. O szybki faktoring mogą ubiegać się firmy prowadzące działalność w dowolnej formie prawnej.

Nie ma ograniczeń branżowych. Możliwość finansowania startupów jeśli są to osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Spółki prawa handlowego muszą funkcjonować co najmniej dwa lata.

Co oznacza szybki faktoring?

 • brak stałej umowy,
 • klient nie musi mieć odbiorców powtarzalnych,
 • zawarcie umowy w 100% on-line,
 • możliwość finansowania w dwie godziny,
 • brak stałej stawki, każda faktura jest wyceniana indywidualnie,
 • brak ubezpieczenia,
 • brak możliwości finansowania startupów w formie spółek.

Jak uzyskać szybki faktoring?

Aby uzyskać finansowanie w ramach szybkiego faktoringu należy wypełnić maksymalnie uproszczony wniosek on-line oraz uzyskać pozytywną decyzję. Wypełnienie wniosku zajmie ok 5 min. We wniosku podajemy podstawowe parametry transakcji: numer faktury, kwota termin wystawienia, termin płatności oraz dołączyć skan dokumentu. Dołączony do wniosku kalkulator wyliczy w przybliżeniu koszty faktoringu. Następnie należy uzupełnić nr. nip klienta, nr nip odbiorcy – dane zaciągną się same. Ostatnim krokiem jest przelew weryfikacyjny. Należy go wykonać z rachunku firmowego. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji i potwierdzeniu transakcji przez klienta czekamy już tylko na potwierdzenie zgodności faktury przez odbiorcę.

Korzyści szybkiego finansowania faktur

 • poprawa płynności finansowej przez uwolnienie środków zamrożonych na fakturach z długim terminem płatności,
 • szybki proces decyzyjny,
 • szybka weryfikacja transakcji,
 • minimalna ilość formalności,
 • wszystkie dokumenty w formie elektronicznej,
 • płatności realizowane przez szybki przelew Elixir,
 • przejrzysta struktura kosztowo-rozliczeniowa,
 • przy dodatkowym zabezpieczeniu możliwość finansowania faktur o wysokim nominale.

Telefon na infolinię: 801 020 121

Twoje faktury spłacone od ręki

Sprawność w działaniu

Sprawność w działaniu

Szybka weryfikacja i proste zasady = łatwy proces.
Elastyczne podejście

Elastyczne podejście

Korzystasz wtedy, kiedy potrzebujesz.
Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo transakcji

Brak ukrytych kosztów.
Dostępność usługi

Dostępność usługi

Cały proces online, osiągalny 24/7. Faktury możesz wysłać o każdej porze.

Jak wygląda proces sfinansowania faktury online?

Wniosek online
Wniosek online

Wniosek sprzedaży faktury wypełnisz online bez wychodzenia z firmy. Podczas pierwszej sprzedaży sprawdzimy Twoją tożsamość i poprosimy Cię o podanie danych kontaktowych, dzięki którym kolejne transakcje będą jeszcze szybsze.

Weryfikacja
Weryfikacja

Sprawdzimy, czy możemy sfinansować zgłoszoną fakturę. Weryfikację otrzymasz już w 2 h.

Akceptacja
Akceptacja

Przedstawiamy Ci warunki, które możesz zaakceptować online.

Realizacja
Realizacja

Środki lądują na Twoim koncie. Wszystkie wypłaty odbywają się przelewem ekspresowym.

Sprawdź ile gotówki otrzymasz w 2h?


Wybierz walutę

Wartość faktury brutto

0 PLN

PLN

PLN

Termin płatności

0 dni

dni

dni

Otrzymasz przelew na kwotę: 0 PLN
Całkowity koszt po odliczeniu podatków: 0 PLN
Przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 KC. Całkowity koszt został wyliczony dla przedsiębiorcy, który rozlicza podatek liniowy (19%) oraz VAT. Dla faktur o nominale pow. 250 tys. zł lub 75 tys. EUR przygotowujemy specjalną ofertę cenową.