Wiadomości

Współpraca LeaseLink z Allegro

Spółka LeaseLink z Grupy Pragma poszerza współpracę z Allegro. Teraz każdy przedsiębiorca może korzstać z usługi leasingu, nawet jeśli nie posiada konta na Allegro. (więcej…)

Fintek.pl o nowym produkcie Pragmy

W branżowym serwisie Fintek.pl ukazał się artykuł dotyczący nowego produktu Pragmy Faktoring - faktoringu online. (więcej…)

Wyższe limity w faktoringu online

Reagując na potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy na rynek nowy produkt – Faktoring Online z limitami od 300 tysięcy aż do 1 miliona złotych. Zbudowaliśmy go w oparciu o pozytywne doświadczenia zdobyte przy sprzedaży i obsłudze produktu Mikrofaktoring Online. (więcej…)

LEASELINK PARTNEREM ALLEGRO

Kolejny sukces fintechu LeaseLink, spółki z grupy kapitałowej Pragma. LeaseLink stał się partnerem Allegro. Od teraz przedsiębiorca, który robi zakupy firmowe w popularnym serwisie aukcyjnym, może wybrać opcję „Weź leasing”. Obsługą umowy leasingowej zajmie się właśnie LeaseLink. (więcej…)

LeaseLink zdobywcą nagrody w Loan Magazine Awards 2017

Z dumą informujemy, że LeaseLink, spółka z Grupy Pragma, została zwycięzcą prestiżowego rankingu Loan Magazine Awards 2017 w kategorii Technologiczne rozwiązanie roku / Fintech. (więcej…)

Rentowność GK Pragma Inkaso

Prezes Tomasz Boduszek o rentowności Grupy Kapitałowej Pragma Inkaso w Parkiecie. Poznaj szczegóły >> kliknij tutaj.

Wyniki naszych fintechowych aplikacji

Onlinowe aplikacje LeaseLink oraz PragmaGO zanotowały w październiku 49% wzrost liczby pozyskanych Klientów względem września. W samym październiku aplikacje osiągnęły poziom 63% wyniku z całego 3Q 2017 r. Dynamika przyrostu Klientów nabiera rozpędu dzięki usługom świadczonym online.

Jedyny taki fintech na świecie

Sprawdźcie sami jak działa leasing ruchomości nierejestrowanych do 50.000 zł dzięki LeaseLink. https://fintek.pl/wywiad_z_wojciechem_kazimierskim_leaselink/

Pragma na rynku polskiego faktoringu

Polski Związek Faktorów zawiadamia w Pulsie Biznesu o wzroście ilości Klientów firm faktoringowych o 13,2%. W odniesieniu do tego informujemy, że Pragma Faktoring jest na II miejscu pod względem dynamiki przyrostu Klientów. Pod względem dynamiki wzrostu obrotów faktoringowych (24%) Pragma znajduje się na VII miejscu, a...

Rynek faktoringu w Internecie

Prezes Pragma Tomasz Boduszek komentuje dla Rzeczpospolitej rozwój rynku faktoringowego w Polsce w kierunku fintech. Szczegóły w artykule >> kliknij tutaj.
Musisz czekać na termin płatności faktury?
Zamień fakturę na gotówkę nawet w 2h całkowicie online
Klienci Ci nie płacą?
Sprzedaj swoich dłużników i odzyskaj płynność finansową
Chcesz kupić sprzęt?
Weź go w leasing
Zwłoka
Potrącenie
Cesja
Odsetki