Wiadomości

Uwaga Drodzy Użytkownicy na próbę podszywania się pod Spółkę Pragma Inkaso w emailach

  Oszuści rozsyłają maile z linkiem faktury podając się za Pragmę Inkaso. Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa: Sprawdzaj domenę z jakiej przyszedł email. Jeśli otrzymasz email z rzekomą fakturą w linku, a nie jest z domeny @pragma.pl (która należy do spółek z Grupy Pragma), nie klikaj...

Roczne efekty realizacji strategii Pragma Faktoring

Portal fintek.pl opublikował artykuł dotyczący raportu Pragma Faktoring, przedstawiającego efekty realizacji strategii z perspektywy roku. Głęboki rozwój systemów automatyzacji procesów przyniósł wielki sukces dywizji PragmaGO. Dynamiczny wzrost obrotów oraz pozyskanie o 50% więcej klientów niż przed rokiem to efekty intensywnej pracy nad sprawnym działaniem narzędzi...

Pragma Adwokaci 6 na Śląsku

Portal prawieoprawie.pl opublikował ranking najlepszych kancelarii prawniczych. W klasyfikacji wyszczególniono również najlepsze kancelarie według województw. Pragma Adwokaci sytuuje się na 6 miejscu wśród najlepszych na Śląsku. Ranking portalu został przygotowany w oparciu o sprawozdania finansowe dostępne za pośrednictwem strony internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości. Podstawą do jego...

Złoty Bankier dla LeaseLink

Firma LeaseLink wyróżniona została nagrodą w największym w Polsce rankingu oceniającym poziom obsługi na rynku bankowym w kategorii Innowacja. Założeniem było wytypowanie firmy oferującej najbardziej innowacyjny technologicznie produkt na rynku finansowym. Więcej dowiecie się na zloty.bankier.pl >> kliknij tutaj.

Współpraca LeaseLink z Allegro

Spółka LeaseLink z Grupy Pragma poszerza współpracę z Allegro. Teraz każdy przedsiębiorca może korzstać z usługi leasingu, nawet jeśli nie posiada konta na Allegro. (więcej…)

Fintek.pl o nowym produkcie Pragmy

W branżowym serwisie Fintek.pl ukazał się artykuł dotyczący nowego produktu Pragmy Faktoring - faktoringu online. (więcej…)

Wyższe limity w faktoringu online

Reagując na potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy na rynek nowy produkt – Faktoring Online z limitami od 300 tysięcy aż do 1 miliona złotych. Zbudowaliśmy go w oparciu o pozytywne doświadczenia zdobyte przy sprzedaży i obsłudze produktu Mikrofaktoring Online. (więcej…)

LEASELINK PARTNEREM ALLEGRO

Kolejny sukces fintechu LeaseLink, spółki z grupy kapitałowej Pragma. LeaseLink stał się partnerem Allegro. Od teraz przedsiębiorca, który robi zakupy firmowe w popularnym serwisie aukcyjnym, może wybrać opcję „Weź leasing”. Obsługą umowy leasingowej zajmie się właśnie LeaseLink. (więcej…)

LeaseLink zdobywcą nagrody w Loan Magazine Awards 2017

Z dumą informujemy, że LeaseLink, spółka z Grupy Pragma, została zwycięzcą prestiżowego rankingu Loan Magazine Awards 2017 w kategorii Technologiczne rozwiązanie roku / Fintech. (więcej…)

Rentowność GK Pragma Inkaso

Prezes Tomasz Boduszek o rentowności Grupy Kapitałowej Pragma Inkaso w Parkiecie. Poznaj szczegóły >> kliknij tutaj.
Musisz czekać na termin płatności faktury?
Zamień fakturę na gotówkę nawet w 2h całkowicie online
Klienci Ci nie płacą?
Sprzedaj swoich dłużników i odzyskaj płynność finansową
Chcesz kupić sprzęt?
Weź go w leasing
Egzekucja
Przewłaszczenie na zabezpiecznie
Dłużnik
Roszczenie